€14,48

Drunen, praca w Holandii od zaraz produkcja kanałów wentylacyjnych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Drunen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stała praca
  • Opublikowany: 27 września 2021 00:59

Firma z Drunen poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia legalnej pracy w Holandii przy produkcji kanałów wentylacyjnych. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego.

Praca w Drunen, firma zajmuje się produkcją systemów wentylacji. Poszukujemy pracownika produkcji do pracy przy montażu aluminiowych kanałów powietrznych. Praca na dwie zmiany, na długi okres czasu.

Obowiązki Pracownika:
Ogólne prace magazynowe
Składanie aluminiowych kanałów powietrznych

Nasza oferta:

Stawka €14,48 brutto/h + dodatki zmianowe
Praca na 2 zmiany
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Wymagania:

Znajomość języka angielskiego
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym), lub prywatne zakwaterowanie
Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 643614da14bde2c0

Brak tagów