500.00

Elektromonter praca w Holandii od zaraz w budownictwie 2022 Deventer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Deventer
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: nie dotyczy
  • Długość umowy: nie dotyczy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2022 00:36

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Deventer poszukuje od zaraz elektryków budowlanych – elektromonterów do pracy w Holandii na budowie przy montażu instalacji elektrycznych.

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

WYMAGANIA:
 Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
 Wykształcenie zawodowe mile widziane,
 Certyfikat VCA mile widziany,
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,
 Umiejętność czytania rysunku technicznego,
 Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Montaż oświetlenia instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych/mieszkalnych,
 Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,
 Montaż tras i ław kablowych,
 Usuwanie bieżących usterek,
 Ogólne prace elektromonterskie.

OFERUJEMY:
 Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
 Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
 Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
 Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
 Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
 Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
 Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
 Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
 Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Kontakt: jobs@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 295624c4fbbcf5d2