do ustalenia

Elektryk praca Holandia na budowie od zaraz w Hadze lub Utrechcie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 11:16

Od zaraz na terenie Hagi lub Utrechtu do podjęcia praca w Holandii na budowie w charakterze elektryka. Zatrudnienie przy montażu instalacji elektrycznych zgodnie z projektem.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Holandia: Haga (okolice) oraz Utrecht
Długotrwała umowa na warunkach holenderskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Montaż instalacji elektrycznych.
Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych).
Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów.

Wymagania:
Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym minimum B1
certyfikat VCA – w przypadku braku certyfikatu pracodawca pomaga go uzyskać
aktualne uprawnienie SEP

Oferujemy:

holenderska umowa i pełne świadczenia socjalne.
14 Euro Brutto za godzinę, nadgodziny dodatkowo płatne
Jeśli kandydat chce korzystać z zakwaterowania pracodawcy oraz samochodu firmowego stawka za godzinę pracy wynosi 12,5 Euro Brutto

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: Elektryk Holandia

ID ogłoszenia: 7165d3b514312cd2