do ustalenia

Fizyczna praca Holandia bez języka przy rozładunku opon Moerdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 22:49

Szukamy dwóch osób do fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku opon na magazynie. Oferta z Moerdijk bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie da mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Moerdijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za załadowywanie samochodów oponami oraz zdejmowanie transportu z samochodu. Zatrudniony będzie się również zajmował pracami magazynowymi.

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie, bez przeciwwskazań od lekarza
– posiadanie numeru SOFI
– język niemiecki bądź angielski w stopniu dobrym
– prawo jazdy na samochód osobowy
– chęć do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– legalną pracę w Holandii
– możliwość zdobycia doświadczenia
– dobre warunki pracownicze
– opiekę polskich koordynatorów na miejscu
– zapewnimy płatne miejsce noclegowe
– dla chętnych możliwość korzystania z transportu

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194872/0/1/

ID ogłoszenia: 54753eba90630e53