stawka wiekowa

Fizyczna praca Holandia bez języka przy rozładunku załadunki Hoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Andijk
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 22:27

Firma z okolic Hoorn poszukuje osób do podjęcia fizycznej pracy w Holandii bez znajomości języka przy rozładunku, załadunku, układaniu towaru na magazynie.

NDV Group B.V.
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną na terenie Holandii.
Posiadamy oferty pracy we wszystkich sektorach rynku holenderskiego.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia – Hoorn
Oferta na stanowisko: pracownik magazynu

Opis stanowiska
• Rozładunek, załadunek, układanie towaru
• Przygotowanie i kompletacja towaru według zamówienia

Wymagania:
• Odpowiedzialność oraz elastyczność
• Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka
angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań
• Stabilizację zatrudnienia z uczciwym pracodawcą
• Pomoc w zorganizowaniu transportu za granicę
• Zapewniamy transport z miejsca zamieszkania do pracy
• Zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
• Ubezpieczenie podczas pobytu oraz załatwienie wszystkich formalności
• Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
• Oferta kierowana głównie do absolwentów/uczniów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres
rekrutacja@ndvgroup.nl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 565694103e34948

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia bez języka przy rozładunku załadunki Hoorn”

  1. Szukam pracy uprawnienia na wózki widłowe koparko-ładowarkę własny transport dyspozycyjność.moge zabrać więcej osób

  2. witam , jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie. prosze o kontakt . skarzynski_konrad@o2.pl