do ustalenia

Fizyczna praca Holandia bez języka sortowanie-pakowanie owoców i warzyw Haga 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: 2 września 2019 00:44
  • Wygasa: 11 dni, 11 godzin

W rejonie miasta Haga od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka polegająca na sortowaniu i pakowaniu owoców lub warzyw na linii produkcyjnej.

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI w Holandii

Wymagania:
• bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia
• mile widziane ale nie wymagane prawo jazdy
• wymagane chęci i motywacja do pracy

Pracodawca oferuje:
• atrakcyjną stawka godzinowa
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie
• legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• dodatki urlopowe i wakacyjne

Obowiązki:
• sortowanie warzyw i owoców
• pakownie kapsułek z kawą, masła, paczek
• praca w szklarni
• praca w magazynach
• inne prace na produkcji

Zainteresowała Cię oferta- zadzwoń lub wyślij SMS o treści:Produkcja na numer
Magdalena-731-901-913, Dominika-570-901-913 ,Sylwia-570-901-449 ,a oddzwonimy.
Nasz adres e-mail: www.klaverteam.com

ID ogłoszenia: 4115d68e3d0045de