do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka od zaraz sortowanie poczty, Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 listopada 2018 01:18

Przy sortowaniu poczty dostępna od zaraz legalna praca fizyczna w Holandii. Zatrudnienie w Amersfoort również bez znajomości języka niderlandzkiego.

Euroservices Polska Sp. z o.o nr CENTR. KRAZ 1069 od wielu lat oferuje prace na terenie Holandii w rożnych branżach i sektorach. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
SORTOWANIE POCZTY/PRZESYŁEK
Amersfoort
OFERUJEMY:
-holenderską umowę o pracę wg CAO
-stabilne zatrudnienie
-tygodniowy system płacy
-transport i zakwaterowanie służbowe
-opiekę polskich koordynatorów
WYMAGANIA:
-Komunikatywny j.angielski/holenderski
-Prawo jazdy kat.B
-Motywacja i zaangażowanie do wykonywanej pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Praca polega na sortowaniu przesyłek i paczek o wadze do max 30 kg.
Nocny / wieczorny system pracy +dodatki
Zatrudnimy osoby z własnym zakwaterowaniem

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.

Proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji

ID ogłoszenia: 265bfbb4674b0d2