do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka rozładunek i sortowanie paczek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Długość umowy: praca na dłuższy okres
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 01:22

Międzynarodowa firma logistyczna z Tilburga zatrudni osoby do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu i rozładunku paczek w magazynie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: okolice Tilburga. Zatrudnienie możliwe również w Eindhoven.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek samochodów z listów i paczek o różnym ciężarze i gabarytach;
  • sortowanie według określonego klucza;
  • praca odbywa się za pomocą przenośników taśmowych i rolkowych;
  • ponowny załadunek przesortowanych przesyłek.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • duża sprawność fizyczna;
  • energiczność i pracowitość;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • predyspozycje do pracy na noce i wieczorami;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • zakwaterowanie oraz wsparcie w formalnościach;
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • stanowisko w znanej firmie logistycznej;
  • przejazd z Polski do Holandii;
  • dojazdy do pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem strony:

Należy wcisnąć „Aplikuj”.

ID ogłoszenia: 5615755fbc128ae1

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka rozładunek i sortowanie paczek Tilburg”

  1. Jestem zainteresowany pracą

  2. Witam. Jestem zainteresowany współpracą z wami moj numer to 513063327

  3. GRZESIek na 1 lipca 2016 @ 14:28

    Jestem zainteresowany moj nr 0614338841