9,92/h

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka sortowanie odpadów budowlanych, Tiel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiel
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 6 maja 2019 01:56

Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii również bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów budowlanych. Zatrudnienie w rejonie Tiel 2019 dla pracowników fizycznych.

Pracownik fizyczny-załadunki palet

Holandia (Zetten,Tiel)

Opis stanowiska

Praca przy sotrowaniu cegieł, odpadów budowlanych etc. Szybka praca przy ciężkim ładunku.

Wymagania
Prawo jazdy – mile widziane

Warunki pracy
Gwarantowane min. 40 godzin tygodniowo. Nawet praca ok. 50 godzin tygodniowo
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowania tyg-75.00€
Koszt ubezpieczenia tyg-28.33€
W wiekszosci pokoje sa 2 osobowe ale sa tez 4- i 8- osobowe.

Płaca
9.92€ brutto/h
Pieniadze sa wyplacane w piatym tygodniu.
Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 355cd025e32267e