11,56 euro/h brutto

Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka w sklepie od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 października 2017 00:58

Propozycja dobrze płatnej, fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Możliwość zatrudnienia od zaraz w sklepie z Amsterdamu przy wykładaniu towaru.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,56 euro za godzinę brutto co daje około 1500-1700 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • jest to praca w sieci supermarketów przy wykładaniu towarów
  • do obowiązków pracownika będzie należało rozmieszczanie produktów, kontrolowanie poprawności cen i oznaczeń, dbanie o ekspozycję towarów oraz wizerunek sklepu, itp.

Wymagania:

  • wiek powyżej 18 lat
  • możliwość brania nadgodzin
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • chęć do pracy
  • mile widziane prawo jazdy
  • dobre nastawienie

Oferujemy:

  • legalną pracę w Holandii od zaraz
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową oraz w niedzielę
  • zapewnione zamieszkanie, ubezpieczenie i dojazdy
  • szansę uzyskania awansu
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość zwrotu kosztów przejazdu do pracy własnym autem
  • dodatek wakacyjny

Aplikacja:

Aplikować należy za pośrednictwem formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 95759e6526553daf

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia bez znajomości języka w sklepie od zaraz Amsterdam”

  1. Jestem zainteresowany pracą proszę o szczegoly

  2. Dzien dobry, jestem zaintetesowana oferta.

  3. witam jestem w holandi i jestem zaiteresowany ofertą czekam na kontakt