0

Od zaraz fizyczna praca Holandia dla mężczyzn bez języka rozładunek kontenerów Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 2 m-ce
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 21:55

Atrakcyjna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii dla mężczyzn przy rozładunku kontenerów od zaraz w Roosendaal. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Agencja Pracy Pollux (Certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów do pracy przy ROZŁADUNKU KONTENERÓW

OBOWIĄZKI:
– Ręczny rozładunek kontenerów z różnej wielkości i wagi paczek

WYMAGANIA:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– dyspozycyjność w okresie świątecznym
– dobra kondycja fizyczna
– mile widziane prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zakwaterowanie,
– ubezpieczenie,
– pomoc w załatwieniu formalności
– opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
pollux.sabina@pollux-international.eu

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami spełniającymi powyższe kryteria.

ID ogłoszenia: 185677bd83508dd

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Holandia dla mężczyzn bez języka rozładunek kontenerów Roosendaal”

  1. Jestem zainteresowany praca jestem uczciwy i silny prosze o kontakt obecnie jestem w oss koń +31659311485

  2. witam jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie . skarzynski_konrad@o2.pl tel. 732-538-645