2100 brutto

Fizyczna praca Holandia jako monter konstrukcji stalowych, Budel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Budel
  • Data rozpoczęcia pracy: 02-09-2019
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 00:01
Aa Stanowisko montera smallAb przddomuAc sypialnia1

Na terenie Budel dostępna atrakcyjna praca w Holandii od zaraz jako spawacz – monter konstrukcji stalowych.

Lammers Constructie (Budel, Holandia)
Poszukuje na stanowisko :
Monter – Spawacz konstrukcji stalowych

Zadania :
– składanie/montaż elementów, konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
– przygotowanie materiału do spawania

Wymagania:
– doświadczenie w branży konstrukcji stalowych
– umiejętność spawania metoda MIG/MAG
– znajomość rysunku technicznego oraz symboli spawalniczych
– sumienność i dokładność

Oferujemy:
– stawka początkowa €2100 brutto , coroczna podwyżka stażu pracy
– Holenderską umowę o pracę oraz przysługujące dodatki
– zakwaterowanie blisko pracy (1km), płatne €125 miesięcznie, pokoje jednoosobowe
– stabilne zatrudnienie na stałe oraz praca w nadgodzinach
– opieka polskojęzyczna w miejscu pracy
– pomoc przy załatwieniu dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia pracy
– zwracamy kosztu przyjazdu do Holandii

Aplikację zawierające CV prosimy przesłać na:
ng@lammersconstructie.nl

ID ogłoszenia: 7405d67c09020ffd