9,51

Fizyczna praca Holandia na sortowni cebulek kwiatowych bez języka, Gees

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gees
  • Długość umowy: luty 2017
  • Opublikowany: 28 listopada 2017 05:28

Biuro zatrudnienia dla klienta z Gees poszukuje od zaraz pracowników do fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu cebulek kwiatowych. Oferta nawet do lutego 2018.

Duijndam Uitzendgroep dla klienta w Overijssel poszukuje kilku osób do pracy na sortowni cebulek kwiatowych.
Do obowiazkow osoby zatrudnionej na tym stanowisku nalezy sortowanie (wedlug rozmiarow oraz typow) i kontrolowanie cebulek kwiatowych. Celem poprawnie wykonanej pracy ma byc dostarczenie cebulek o odpowiednim standardzie a w konsekwencji wytworzenie produktu o najwyzszej jakosci.

Wymagania:
– zaangażowanie w obowiązki chęci do pracy,
– posiadanie prawa jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem,
– dyspozycyjność minimum do Świąt Bożego Narodzenia i po Nowym Roku

Dla chętnych możemy zaoferować również pracę podczas Świąt.

Oferujemy:

– stabilne godziny pracy,

szczegółowe i przejrzyste warunki zatrudnienia,

– cotygodniowe rozliczenie godzin i wypłaty,

– dobre warunki zakwaterowania,

– stawka godzinowa 9,51 euro brutto,

– atrakcyjne stawki godzinowe dla osób na wiekówce tzn. wyższe niż minimalne,

– nadgodziny płatne extra,

– darmowy transport z miejsca zakwaterowania do pracy i powroty,

– współpraca z koordynatorem,

– opcjonalnie pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres email: overijssel@duijndamuitzendgroep.nl

ID ogłoszenia: 4405a16ba2ace864