€10.71 brutto/h

Fizyczna praca Holandia od zaraz jako pracownik zieleni w Ederveen dla Panów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ederveen
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.04.2019
  • Długość umowy: Minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2019 02:36

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii od zaraz jako pracownik zieleni w rejonie Ederveen. Zatrudnienie adresowane głównie do mężczyzn. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Pracownik zieleni (mężczyźni)

Holandia(Ederveen)
Praca w szkółce z drzewkami różnych gatunków.

Obowiązki to mi.in.
– przygotowywanie drzewek do wysyłki
– wykopywanie drzewek
– prace pomocnicze
Praca jest na 3 miesiące. Po skończonym projekcie możliwość przejścia na inny projekt

Wymagania:
– chęć przyuczenia się
– wysoka motywacja do pracy
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– chęć podjęcia długotrwałej współpracy
– aktualne zaświadczenie o niekaralności lub referencje od poprzedniego pracodawcy
-Nie wymagamy prawa jazdy ani dobrej znajomości języka

Informacje o pracodawcy
W naszej agencji jest wszystko dla Państwa zorganizowane. Począwszy od opieki polskich koordynatorów, holenderski numer identyfikacji podatkowej, aż po wygodne zakwaterowanie oraz przyjemną pracę.

Ze względu na współpracę z wieloma zleceniodawcami w różnorodnych sektorach jesteśmy w stanie zawsze znaleźć odpowiednią pracę dla każdego kandydata.

Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Koszt zakwaterowania – max. €99.00/tydz.
Koszt ubezpieczenia – €23.00/tydz.
Płaca
Wypłaty tygodniowe
Kontakt:
artur@holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 9805cc2cb9023303

Brak tagów