10,56 Eur brutto na godz.

Fizyczna praca Holandia od zaraz w pralni bez znajomości języka 2019 Zaltbommel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaltbommel
  • Data rozpoczęcia pracy: od 6 maja 2019
  • Długość umowy: minimum 9 miesięcy
  • Opublikowany: 15 maja 2019 00:34

Od maja 2019 możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii. Oferta 2019 z Zaltbommel w pralni przemysłowej bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny w pralni.

Lokalizacja: Zaltbommel.

Wynagrodzenie: 10,56 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie maszyn do wieszania ubrań, ale też do składania ręczników i prześcieradeł;
  • wieszanie ubrań w odpowiednich kontenerach.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu, który pozwoli na komunikację z przełożonym;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, co tydzień przelewane na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • dodatki zmianowe;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • dobrą obsługę przed wyjazdem, np. umowa kierująca;
  • wsparcie koordynatora;
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • wyrobienie holenderskiego numeru BSN na miejscu.

Aplikacja:

Aplikować można w jednym z oddziałów:

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-pralni-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 7865cc347afe10eb

Linki sponsorowane