€9,69

Fizyczna praca Holandia od zaraz w Schijndel – rozładunek kontenerów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 17/09/2018
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 18 września 2018 03:30

Firma z miejscowości Schijndel poszukuje obecnie magazynierów – pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Holandii od zaraz przy rozładunku kontenerów z odzieżą.

Dla naszego klienta poszukujemy magazynierów do pracy przy rozładunku kontenerów z odzieżą.

Magazynier – rozładunek kontenerów
Schijndel

Obowiązki
– rozładunek paczek z kontenerów
– etykietowanie paczek, skanowanie
– rozmieszczanie paczek na wyznaczone miejsca na magazynie

Wymagania
– znajomość języka angielskiego
– dobra kondycja fizyczna
– mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Oferujemy
– wynagrodzenie €9,69 brutto/h
– zakwaterowanie w tym samym mieście co praca (odległość z mieszkania do miejsca pracy wynosi 8km)
– dobre warunki mieszkaniowe
– pracę w systemie jednozmianowym, stałe regularne godziny pracy
– możliwość pracy w nadgodzinach
– pracę na stałę w młodym zgranym zespole

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt pod numerem: 506-670-880 w godz. 9:00 – 16:00

ID ogłoszenia: 3915b9a29215feab