1,725.00

Fizyczna praca Holandia od zaraz w sklepie z Tilburga 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Stały
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 maja 2022 00:23

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz w sklepie działającym na ternie Tilburga. Zatrudnienie z dobrą znajomością języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem czekamy na Twoje CV.

OBOWIĄZKI:

-Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu

-Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera

– Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami

-umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

-zaangażowanie i motywacja do pracy

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów

-wysoka kultura osobistą

-doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem

OFERUJEMY:

-Umowa bezpośrednia

-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

-Przyjazną atmosferę w pracy

-Możliwość rozwoju, awansu oraz zdobywania nowych doświadczeń

-Praca na cały(1725€)/pół etatu(865€)

Proszę wysyłać CV na meila: praca@butyrobocze.nl w temacie Tilburg

ID ogłoszenia: 467626bd1ea34e2c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Butyrobocze
  • Zarejestrowany od: 29 kwietnia 2022

Inne przedmioty dodane przez Butyrobocze

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Butyrobocze »