18.00

Fizyczna praca Holandia od zaraz wykładanie towaru w sklepie Amsterdam na nocki

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2020 19:16

Od zaraz w rejonie Amsterdamu ze znajomoscią języka angielskiego do podjęcia fizyczna praca w Holandii przy wykładaniu towaru w sklepie na zmianie nocnej.

Praca od zaraz przy wykładaniu towaru w supermarketach w Amsterdamie i okolicy z zakwaterowaniem.
Lokalizacja: Amsterdam.
Start: od zaraz.
Zadania na stanowisku:
zatrudnienie na zmianie nocnej;
pracownik będzie układał produkty na półkach w sklepie, a także dbał o ekspozycje i naklejał etykiety;
Wymagania:
komunikatywny język angielski;
chęć pracy na zmianie nocnej;
atutem będzie prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
holenderskie warunki zatrudnienia;
ubezpieczenie
bardzo dobre wynagrodzenie i do każdej godziny dodatek ATV oraz dodatki zgodnie z CAO;
stałe godziny pracy;
zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF w Amsterdamie i okolicach;
transport do pracy samochodami służbowymi.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585

ID ogłoszenia: 5455f3e8f6230349