€10,69

Fizyczna praca Holandia od zaraz z językiem angielskim na produkcji maszynek do gazowania wody, Rijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rijen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: stała praca
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2021 03:24

Firma z Rijen poszukuje chętnych ze znajomością języka angielskiego od zaraz przy produkcji maszynek do gazowania wody. Zakwaterowanie i ubezpieczenia zapewnione odpłatnie.

Dla naszego klienta w miejscowości Rijen, firmy Soda Stream, poszukujemy pracowników produkcyjnych na dział sortowania. Soda Stram to międzynarodowa firma produkująca maszynki do wody gazowanej, znana przede wszystkim z walki z butelkami plastikowymi.

Praca na trzy zmiany. Bez stawki wiekowej!

Film o pracy na dziale Sorting:

Obowiązki Pracownika sortowania:
– Sortowanie cylindrów według rozmiary i typu
– Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Nasza oferta:
– Stawka €10,69 brutto/h + dodatki zmianowe
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Komunikatywny język angielski
– Motywacja do pracy
– Prawo jazdy kat.B (mieszkając na lokacji agencyjnej)

Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 78860672ff577c73