0,00

Fizyczna praca Holandia – pracownik zieleni miejskiej, Uden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.06.2016
  • Długość umowy: 3 m-ce
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 03:30

Poszukiwany kandydat do fizycznej pracy w Holandii na terenie miasta Uden jako pracownik zieleni miejskiej. Zatrudnienie przy utrzymaniu terenów zielonych należących do przestrzeni miejskiej.

OPIS STANOWISKA:
Praca polega na porządkowaniu i pielęgnacji terenów zielonych: koszenie trawników, usuwanie liści i śmieci, kopanie, sadzenie, nawożenie, korzystanie z narzędzi i sprzętu.

WYMAGANIA:
-Gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych
-Doświadczenie przy zieleni miejskiej i prawo jazdy kat. B
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Certyfikat VCA będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem ZIELEŃ MIEJSKA.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
KRAZ 520

ID ogłoszenia: 887575002cab7391