11,04

Fizyczna praca Holandia – pracownik zieleni miejskiej w Echt od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Echt
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.05.2018
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 maja 2018 06:42

Od zaraz (14.05) możliwa do podjęcia fizyczna praca w Holandii na terenie Echt jako pracownik zieleni miejskiej. Zatrudnienie z językiem angielskim na dobrym poziomie.

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób z wlasnym zakwaterowaniem w okolicach Echt, na stanowisko:

Pracownik zieleni miejskiej.

Miejsce pracy: Echt, Holandia.
Rozpoczecie pracy: poniedzialek 14.05.2018

Opis stanowiska pracy:
– Prace konserwacyjne w ogrodach miejskich,
– Przycinanie krzewów,
– Koszenie trawników wzdluz autostrad.

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie: 11,04€ brutto/h,
– Mozliwosc pracy na dlugi okres czasu w systemie 1 zmianowym,
– Stabilne godziny pracy.

Wymagania:
– Dobra znajomosc jezyka angielskiego,
– Wlasne zakwaterowanie w okolicach Echt (wymóg konieczny!),
– Wlasny transport do pracy (wymóg konieczny!),
– Chec pracy na wolnym powietrzu, niezaleznie od warunków atmosferycznych,
– Prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem ZIELEN MIEJSKA na adres:
d.grzywna@pran.eu

ID ogłoszenia: 8625aec6b98f199b