możliwość podwyżki

Fizyczna praca Holandia produkcja bukietów bez języka, doświadczenia i wiekówki, Aalsmeere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Aalsmeere
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 18 września 2018 03:09

Agencja personalna dla klienta z Aalsmeere poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii przy produkcji bukietów kwiatowych. Oferta bez języka, doświadczenia i wiekówki.

Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI – BUKIETY BANDOWE

BEZ DOŚWIADCZENIA!
BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!
BEZ STAWKI WIEKÓWKOWEJ!

Zakres obowiązków:
– robienie bukietów bandowych
– praca przy kwiatach

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
– motywacja do pracy,
– odpowiedzialność,
– umiejętność pracy pod presja czasu,
– dobra organizacja stanowiska pracy

Oferujemy:
– atrakcyjną stawka godzinowa – bez stawki wiekówkowej!
– podwyżki po pół roku i po roku pracy,
– extra płatne nadgodziny,
– bezpłatny dojazd do pracy,
– zakwaterowanie,
– ubezpieczenie,
– legalne zatrudnienie – praca na dłuższy okres czasu

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr +48 731901913, a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na praca@klaverteam.com w tytule dając dopisek: „bukiety”

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 7135ba1627aedf48