do uzgodnienia

Fizyczna praca Holandia przy sprzątaniu bez języka dla kobiet Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2014
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2014 02:17

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta z Rotterdamu przeznaczona dla kobiet.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: praca od września, początkowo na 3 miesiące

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Rotterdam

Obowiązki:

  • Każdy pracownik ma przydzielone stałe mieszkania i domy do sprzątnięcia, czasami wpadają dodatkowe zlecenia.
  • Zadania ustalane są samodzielnie z klientami.
  • Obowiązkiem będzie: mycie podłóg, wycieranie kurzy, zmywanie, pranie, prasowanie, sprzątanie kuchni i łazienki.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Praca wykonywana będzie w 2-3 osobowych zespołach

Oczekiwania:

  • obowiązkowość, dokładność
  • zdyscyplinowanie, szybkie tempo pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana

Oferta:

  • Zatrudnienie w Rotterdamie początkowo na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy
  • przez ten okres pracownikowi przysługuje zapewnione płatne zakwaterowanie
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • pomoc w kwestii formalności
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o pilną aplikacje.
Zgłoszenie należy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 54153da9e52d9637

3 komentarze na “Fizyczna praca Holandia przy sprzątaniu bez języka dla kobiet Rotterdam”

  1. Jestem pracowita i uczciwa kobieta w wieku 37lat bardzo zależy mi na podjęciu pracy od stycznia 2015;rok,wiem ze ogłoszenie juz wygasło ale gdyby była możliwość zatrudnienia była bym bardzo wdzięczna.pozdrawia.

  2. Witam, poszukuje pracy od zaraz, mam doswiadczenie pracowałam juz zagranicą w danym zawodzie. Jestem uczciwa, energiczna, zdyscyplinowana. Jeśli jest nadal mozliwosc zatrudnienia, mimo wygasniecia ogloszenia, prosze o kontakt. pozdrawiam

  3. Proszę o kontakt odnośnie sprzątania w Rotterdamie. Bardzo potrzebuję pracy na sprzątanie, ponieważ musze opłacić za mieszkanie a nie mam z czego.
    Proszę o kontakt na nr tel: 0626612499
    Podaję także email: eliza002@op.pl

    Marta