10,56€

Fizyczna praca Holandia – rozładunek kontenerów z paczkami od zaraz, Duiven 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Duiven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-05-27
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Opublikowany: 28 maja 2019 00:20

Od zaraz na terenie Duiven do podjęcia fizyczna praca w Holandii przy rozładunku kontenerów z paczkami w firmie logistycznej. Zatrudnienie 2019 z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska:
Rozładunek kontenerów, sortowanie paczek, przenoszenie i układanie skrzynek za pomocą wózka EPT lub heftruck. Praca 2-zmianowa w godzinach: 15.30-23.00, 23.00-07.30.

Miejsce zatrudnienia: Duiven, Holandia

Stawka: 10,56€ +dodatki

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Obuwie ochronne. Zaświadczenie o niekaralności. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl

ID ogłoszenia: 9855ce5bb7a5add0