od 6,20 do7,20 euro/h netto

Fizyczna praca Holandia w budownictwie bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.08.2014
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 23:01

Firma budowlana z Amsterdamu zatrudni pracownika fizycznego. Praca w Holandii w budownictwie przy wyburzeniach bez znajomości języka holenderskiego. Aktualne już od 25 sierpnia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: od 6,20 do7,20 euro/h netto

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za wyburzanie budynków. Zatrudniony będzie się zajmował prostymi pracami budowlanymi oraz utrzymaniem czystości na terenie budowy.

Wymagania:
– posiadanie certyfikatu VCA
– prawo jazdy na samochód osobowy
– wymagamy doświadczenia na danym stanowisku
– możliwość wyjazdu w terminie 23 sierpnia
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
– pracę od zaraz na holenderskich warunkach
– oferujemy miejsce noclegowe
– dobre warunki pracownicze
– dla chętnych organizujemy wyjazd z kraju do Holandii
– 40 godzinny tydzień pracy
– zatrudnienie na okres tymczasowy od 3 do 12 miesięcy
– możliwość przedłużenia kontraktu

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: praca@solidservice.pl w tytule proszę wpisać: pracownik budowlany VCA, imię i nazwisko.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22imae/

ID ogłoszenia: 32353fb973f60f29