9,18 euro/h brutto

Fizyczna praca Holandia w Leeuwarden bez języka przy rozładunku towarów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 23:07

Szukamy aktualnie pracowników fizycznych przy załadunku i rozładunku towarów na magazynie. Praca w Holandii (Leeuwarden) bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Brani pod uwagę będą jedynie kandydaci porozumiewający się w języku angielskim na dobrym poziomie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Leeuwarden
Wynagrodzenie: 9,18 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na rozładunku i załadunku kontenerów.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby z bardzo dobrym zdrowiem mogące przenosić ciężkie rzeczy
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– angielski na dobrym poziomie
– prawo jazdy kat.B
– praca dla osób z kwalifikacjami umożliwiającymi obsługiwanie wózków widłowych
– wytrzymałość fizyczna
– punktualność, zaangażowanie
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– zaradność, szybkość przyswajania nowej wiedzy
– dobre zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę zmianową
– zdobycie nowego doświadczenia
– podpisanie umowy holenderskiej
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://euroservices.com.pl/pl/oferty/pracownik-rozladunku-i-zaladunku-kontenerow

ID ogłoszenia: 446565b0e60b13fb