11,78-17,23 Eur/godz.

Amsterdam fizyczna praca w Holandii od zaraz wykładanie towaru bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: brak danych
  • Opublikowany: 23 stycznia 2019 00:22

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii w Amsterdamie od zaraz przy wykładaniu towaru w supermarkecie. Oferta jest bez znajomości języka holenderskiego z zapewnionym zakwaterowaniem w domach albo mieszkaniach.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy wykładaniu towaru.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,78 Eur/godz za dzień oraz 17,23 Eur/godz. za noc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • układanie różnych towarów na półkach w supermarkecie;
  • wystawianie etykiet towarów;
  • zwracanie uwagi, czy jest właściwa cena produktu;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • segregowanie, czyli sortowanie pustych pudełek oraz oddzielanie folii od kartonów;
  • dbanie o wygląd alejek w sklepie.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • motywacja oraz chęć do podjęcia pracy;
  • możliwość pracowania w nadgodzinach;
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy;
  • mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8%, co daje 0.88 Eur do każdej przepracowanej godziny;
  • umowę holenderską;
  • zapewnione zakwaterowanie w domach oraz mieszkaniach;
  • transport do pracy;
  • ubezpieczenie;
  • stanowisko z możliwością awansu.

Aplikacja:

Aplikacje, czyli CV ze zdjęciem, należy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 1575c38beb4172bf