10,00 € na godz.

Fizyczna praca w Holandii bez języka na myjni samochodowej od zaraz Roelofarendsveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roelofarendsveen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 października 2020 18:26

Na myjni samochodowej potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2020 w Roelofarendsveen bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Roelofarendsveen.

Wynagrodzenie: 10,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym myciem samochodów osobowych oraz ciężarowych;
  • do zadań będzie należało także pranie tapicerki oraz foteli skórzanych i welurowych, a także woskowanie i polerowanie mechaniczne;
  • obowiązkiem będzie też ręczne nabłyszczanie.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bez j. niderlandzkiego, ale z j. angielskim;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 400 € netto/40 godz. pracy  po wszystkich odtrąceniach;
  • wynagrodzenie raz w tygodniu;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość otrzymania 100 € netto za polecenie pracownika, który posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, gdy przepracuje 160 godz., a potem kolejne 100 €, gdy przepracuje 400 godzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

majewska@covebo.pl lub można zgłaszać się pod numerem telefonu: +48 77 545 75 55

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-012262-pracownik-myjni-samochodowej/

ID ogłoszenia: 3375f72073c5433b