do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz Zwaagdijk czyszczenie skrzynek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016 23:22

Fabryka sałatek w Zwaagdijk zatrudni od zaraz osoby do czyszczenia skrzynek. Holandia praca fizyczna dla Polaków, bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce pracy: Zwaagdijk.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska pracy:
praca fizyczna w obniżonej temperaturze, polegająca na czyszczeniu skrzynek. Jest to zatrudnienie na zmiany, również nocne.

Wymagania:

  • referencje od poprzednich pracodawców będą mile widziane;
  • zaletą będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • siła fizyczna, dobry stan zdrowia;
  • gotowość do pracy na co najmniej pół roku;
  • co najmniej podstawowy język angielski;
  • sumienność i dokładność;
  • odpowiedzialny stosunek wobec pracy i zadań.

Oferujemy:

  • dojazdy do miejsca pracy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • tygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • ubezpieczenie oraz zakwaterowanie.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

rzeszow@hobij.pl

Odpowiemy na wybrane aplikacje.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-zwaagdijk-czyszczenie-skrzynek-id341522.html

ID ogłoszenia: 762570beb71ebb2d