do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka sortowanie ubrań od zaraz Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 maja 2018 02:01

Aktualna propozycja fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Dordrecht przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu

Miejsce zatrudnienia: Dordrecht, Numansdorp, Zevenbergen, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sortowanie odzieży używanej

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • możliwość wyjazdu do Niemiec na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • chęć oraz motywacja
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • pomoc polskich konsultantów na miejscu
  • dobre zarobki
  • wsparcie w organizacji przejazdu
  • zapewnione na miejscu firmowe miejsce do zamieszkania
  • pracę na stabilnych warunkach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesyłania CV na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-stala-praca-i-godziny-id1146365.html

ID ogłoszenia: 9285afdef0053b84