do ustalenia

Fizyczna praca Holandia bez języka sortowanie ubrań od zaraz Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 13 listopada 2015 12:13

Sortowania ubrań z Dordrecht zatrudni od zaraz kobiety bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla pracownika fizycznego przy pakowaniu i sortowaniu odzieży używanej. Na miejscu zapewniamy firmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Dordrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik sortuje ubrania według określonych zasad (należy zwracać uwagę na wielkość ubrań, materiał z jakiego są wykonane, itp.)
– pakowanie odzieży
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– pracownik powinien orientować się z jakich materiałów zrobione są ubrania i sprawnie je sortować
– szybka ocena jakości odzieży (czy jest zniszczona)
– należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– zdolność obsługiwania samochodu służbowego typu buc
– szybkie podjęcie pracy
– zatrudniamy kobiety

Oferujemy:
– samochód służbowy
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
– holenderskie warunki zatrudnienia
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– możliwość podjęcia pracy na dłużej
– dobre warunki mieszkaniowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortownia-odziezy-uzywanej-kandydatki-z-dordrecht-id326010.html

ID ogłoszenia: 4295645b963700c6

2 komentarze na “Fizyczna praca Holandia bez języka sortowanie ubrań od zaraz Dordrecht”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Moge podjac sie od zaraz.

  2. Jaka nazwa sortowni? Gebotex czy jakaś inna?