9 euro/h brutto

Fizyczna praca w Holandii dla kontrolera jakości Waalwijk bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 00:54

Zatrudnimy od zaraz pracownika fizycznego na stanowisko kontrolera jakości. Praca w Holandii w mieście Waalwijk bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga od pracownika posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto

Zadania:
Osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za dokładne sprawdzanie czy produkty posiadają zabezpieczenia oraz czy są dobrze oznaczone.
Zadania związane są też z obsługiwaniem programów magazynowych i wychwytywaniem uszkodzeń.

Wymagania:
– porozumiewanie się w języku angielskim jest konieczne w stopniu dobrym
– doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości
– spostrzegawczość, sprawne dłonie
– zaangażowanie w wykonywane obowiązki
– szybkość przyswajania nowych informacji
– przyjazne usposobienie
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– chęć podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie na stałe
– miejsce do spania
– przejazdy do pracy
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy (wyższa stawka godzinowa)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie CV napisane po angielsku na adres mailowy: rekrutacja@kbti.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-233gj3/

ID ogłoszenia: 20655b2b11856135