12,50€ /h.

Fizyczna praca w Holandii dla ogrodników przy zieleni miejskiej, Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga, Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 18 marca 2021 00:43

Na terenie miasta Hagi propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii na stanowisku ogrodnika. Zatrudnienie przy utrzymaniu miejskich terenów zielonych.

Ogrodnik (zieleń miejska) – Holandia

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Ogrodnik.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Ogrodnik

Miejsce pracy: Haga, Holandia

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 12,50€ /h.

Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą

możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego

wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto

zorganizowane dojazdy do pracy

ubezpieczenie zdrowotne

opiekę polskiego koordynatora

pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

zieleń miejska w Hadze,

Wykaszanie zarośli, kopanie, usuwanie chwastów, przycinanie żywopłotów, koszenie trawnika, układanie skrzynek na kwiaty itp.

Praca w godzinach 6.00-17.00

Wymagania:

Komunikatywna znajomość angielskiego

Doświadczenie

Prawo jazdy (mile widziane)

Odpowiedzialność, dokładność

Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 77860530f934998d