15.00

Fizyczna praca w Holandii – mycie myjką wysokociśnieniową Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 00:48

Firma działająca w Amsterdamie poszukuje pracowników chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Holandii przy myciu myjką wysokociśnieniową i drobnych zadaniach budowlanych.

Mycie wysokociśnieniową myjką/Pracownik ogólnobudowlany

Praca na terenie Amsterdamu.

POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE MAJĄ WŁASNE ZAKWATEROWANIE W AMSTERDAMIE LUB OKOLICACH

Opis stanowiska:
• praca w firmie, zajmującej się renowacją i dbaniem o mienie publiczne.
• Osoba na tym stanowisku głównie odpowiedzialna jest za obsługę wysokociśnieniowej myjki, która znajduje się na samochodzie.
• Osoba na tym stanowisku powinna znać się także na pracach ogólnobudowlanych tj: malowanie, szpachlowanie, tynkowanie itp.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracach budowlanych
• Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (poziom swobodnego porozumiewania się)
• Prawo jazdy kategorii B
• VCA
• Dostępność na długi okres czasu

Oferujemy:
• Stawka około 15 euro brutto (podstawa 14,04 euro + dodatek)

• Praca na długi okres czasu
• Ubezpieczenie
• Transport do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv w języku angielskim na rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: praca Amsterdam

ID ogłoszenia: 3705ee88752b10fd