stawki wiekowe

Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy rozładunku Utrecht bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: 8.09.2014
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 września 2014 23:16

Dam pracę w Holandii w mieście Utrecht dla pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Oferta na magazynie przy załadunku i rozładunku kontenerów. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegające na ręcznym rozładowywaniu i załadowywaniu kontenerów. Zatrudnienie odbywa się na magazynie.

Wymagania:
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ciężkiej pracy
– chęć do pracowania wyłącznie w godzinach nocnych
– możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz na pół roku
– odpowiedzialność i zaangażowanie podczas wykonywania zadań
– posiadanie numeru SOFI będzie dodatkowym atutem
– język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– zmiany nocne w godzinach: 20:00-2:30; 20:00-4:30; 21:30-4:30
– stawki wiekowe od 6,26 do 9,94 euro za godz.
– miejsce noclegowe na czas umowy w cenie 58-78 euro tygodniowo
– ubezpieczenie płatne 16,97 euro/tydz.
– rozpoczęcie od 8 września
– dobre warunki pracownicze
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Proszę wysłać swoje CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: aleksandra.zawadzka@pran.pl w tytule proszę wpisać: PRACOWNIK ROZŁADUNKU-NOCNA ZMIANA

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-praca-nocna-rozladunek-i-zaladunek-id241621.html

ID ogłoszenia: 503540622a366507

2 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy rozładunku Utrecht bez języka”

  1. Karpiński Łukasz na 30 października 2014 @ 11:50

    poszukuje wraz z bratem pracy wysoka wydajność fizyczna prace nocne odpowiadają pracowaliśmy w holandi przy zbijaniu palet też przy zmianie nocnej

  2. Poszukuje pracy nie boję się pracy fizycznej,pracowałem na nocnych zmianach,