8-10

Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy rozładunku, załadunku towarów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: cały kraj
  • Opublikowany: 9 lutego 2016 03:23

Agencja zatrudnienia dla swojego kontrahenta poszukuje osób do fizycznej pracy w Holandii na magazynie polegającej na rozładunku oraz załadunków towarów również z wykorzystaniem wózków widłowych.

OPIS STANOWISKA

– Rozładunek i załadunek towarów za pomocą wózka widłowego,
– Kompletowanie zamówień, kontrola dostaw,
-Ogólne prace magazynowe

WYMAGAMY:

Poszukujemy osób, chcących pozostawać i pracować za granicą na dłuższy okres czasu. Oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań, doświadczenie na podobny stanowisku mile widziane (aczkolwiek nie stanowi warunku koniecznego). Poszukujemy kandydatów o dobrym stanie zdrowia, niekonfliktowych, potrafiących współpracować w grupie. Jeśli jesteś taką osobą, chętnie i szybko przyswajasz sobie nowe obowiązki – zgłoś się do nas.
Ponadto na korzyść kandydata przemawiać będzie znajomość jednego z języków obcych: angielski, niemiecki, lub holenderski (minimum w stopniu podstawowym).
Umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym, mile widziana.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującą na terenie kraj wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, na adres:

rekrutacja@getjob.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 42856b35c8e14414

Brak tagów

2 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii na magazynie przy rozładunku, załadunku towarów”

  1. Piotr Czuba na 16 marca 2016 @ 09:29

    Dzien dobry jestem zainteresowany waszá oferto pracy na magazynie przy rozladunku-zaladunku towarow .Umiem jezdzic wuzkiem widlowym posiadam sofi numer
    znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym moge podjac prace od zaras
    num tel 0048721672317