do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii na magazynie zbieranie zamówień od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:36

Dam pracę w Holandii na magazynie od zaraz dla pracownika fizycznego przy zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego. Zatrudnienie w Zwolle w charakterze Orderpickera ze znajomością języka.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Holandia różne lokalizacje: Nieuwegein, De Meern, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref.: AH/09/14

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego. Zatrudniony będzie wyszukiwać towar na półkach i przygotowywać go do wysyłki.

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym bądź holenderski komunikatywny
– wyjazd za pracą od zaraz
– tylko osoby niekarane (zaświadczenie do wglądu)
– możliwość pracy w niskich temperaturach
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– osoba otwarta, komunikatywna, żywotna
– umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
– miłe usposobienie

Oferujemy:
– zdobycie cennego doświadczenia
– pracę w międzynarodowej firmie
– dodatki do wynagrodzeń
– legalną pracę od zaraz
– miejsce zamieszkania w cenie 70,50 euro co tydzień
– ubezpieczenie płatne 15,91 euro za tydzień
– pracę przez 5 dni w tygodniu
– zatrudnienie na 3 zmiany
– oferujemy 32 godzinny tydzień pracy

Aplikacja:
Proszę wysłać CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: Agnieszka.motylska@adecco.com

Źródło: http://www.praca4u.net/magazynier-orderpicker-id247607.html

ID ogłoszenia: 2485435c4c3acd36