350-450E

Fizyczna praca w Holandii na magazynie-sortowni paczek DPD od zaraz w Oirschot

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oirschot
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 26-11-2020
  • Długość umowy: Dlugoterminowa
  • Opublikowany: 25 listopada 2020 19:33

Ze znajomoscią języka angielskiego od zaraz propozycja fizycznej pracy w Holandii na magazynie – sortowni paczek DPD w rejonie Oirschot. Zatrudnienie przy rozładunku, załadunku, sortowaniu przesyłek.

Loader / UnloaderTransport i Logistyka
Grupa DPD (Dynamic Parcel Distribution), pierwotnie Deutscher Paketdienst, jest międzynarodową siecią franczyzową przewoźników paczek. Centrum znajduje się w Europie, ale istnieją również siedziby i partnerstwa w innych częściach świata. DPD co roku transportuje około 1,3 miliarda paczek do miejsc na całym świecie. Firma zatrudnia ogółem około 75 000 pracowników na całym świecie. Holenderska siedziba znajduje się w Oirschot. Magazyn ma powierzchnię 90 000 m2, największy w Europie.

Miejsce pracy:OirschotOpis stanowiska:

Jako pracownik sortowni będziesz rozładowywać i ładować ciężarówki pocztowe paczkami wysyłanymi przez sklepy internetowe oraz osoby prywatne.

Będziesz umieszczać lub odbierać paczki z taśmy transportowej (Caljan), która można przedłużyć aż do końca ciężarówki . Upewnij się, że wszystkie paczki są oznaczone, aby można je było odczytać za pomocą skanera wewnątrz sortowni. Praca w tej pozycji oznacza, że musisz być na nogach (dosłownie) przez cały czas. Ważna jest koncentracja , aby nie popełniać błędów w etykietowaniu paczek lub ładowaniu ciężarówekWymagania:
Mówisz po angielski w stopniu komunikatywnym (B1)
Doświadczenie nie jest potrzebne, ale mile widziane
Mile widziane prawo jazdy kategorii B. Atrakcyjne dodatki !
Jesteś dokładnym pracownikiem i szybko się uczysz
Możesz pracować dłuższy okres czasuOferujemy:
Dobra praca w nowoczesnym magazynie
Narzędzia, ubrania itp. zapewniane przez firmę
Szansa na awans
Zniżka na wiele produktów z programu korzyści firmy
Osobisty kontakt z Twoim jobcoach’em
Tygodniowe wynagrodzenia wypłacane w całości
Ładne, czyste i duże mieszkania firmowe za 45-75 € tygodniowo (w zależności od przepracowanych godzin )
Bezpłatny transport do pracy (jeśli korzystasz z naszych mieszkań firmowych)
Zwrot kosztów podróży do 25 km w jedną stronę (w przypadku korzystania z własnego samochodu)
Pełne ubezpieczenie zdrowotne ze zniżką
Brak własnego ryzyka w przypadku problemów zdrowotnych
200 € rocznie na opiekę dentystyczną w nagłych wypadkach
Pomożemy ci otrzymać Zorgtoeslag

Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkową na dodatkowe koszty terytorialneAplikuj już teraz bądź wyślij do nas wiadomość a nasz rekruter do Ciebie oddzwoni +48 539 908 418/ +31 627 743 434.

ID ogłoszenia: 2805fbce93cc52f9