10.34

Fizyczna praca w Holandii od zaraz bez języka i doświadczenia sortowanie owoców w Poeldijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.07
  • Długość umowy: 6 miesiecy
  • Opublikowany: 15 lipca 2021 00:35

Firma z Poeldijk poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie bez języka i doświadczenia przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców.

Stanowisko:

sortowanie, pakowanie owoców

Szklarnie, kwiaty,

Pracodawca oferuje:

– praca na dłuższy okres

– opieka i pomoc polskich koordynatorów

– wypłaty przelewane na konto

– zakwaterowanie oraz transport do pracy

Zakres obowiązków :

– sortowanie, pakowanie owoców

– pakowanie sałatek

– plauzowanie chryzantem, wyrywanie, sadzenie, pakowanie kwiatów doniczkowych )

Oczekiwania:

– sprawność fizyczna,

– zaangażowanie w powierzone obowiązki

– mile widziane prawo jazdy kategorii B

Pomożemy ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Holandii

Jeśli zainteresowała cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS, oddzwonimy do ciebie

+48 511757402

+48 888 092 119

MEiL – info@up-recruitment.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

ID ogłoszenia: 12260eece7176872