do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz pralnia bez znajomości języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 02:40

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia od zaraz w pralni z Utrechtu obsługującej hotele oraz restauracje.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Utrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w pralni przemysłowej będzie polegała na czyszczeniu tkanin, obsługiwaniu urządzeń, prasowaniu oraz składaniu tekstyliów

Wymagania:

  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pracę w Holandii od zaraz na dłuższy okres
  • zapewnione odpłatnie miejsce do zamieszkania
  • zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Holandii

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 8775b21f2ab1fa90