do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz rozkładanie towaru bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2016 01:08

Oferta fizycznej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w supermarkecie z Amsterdamu od zaraz przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miasto: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie polega na ręcznym rozładowywaniu kartonów oraz układaniu towarów na półkach zgodnie z systemem FIFO (first in first out)

Wymagania:

  • dokument potwierdzający niekaralność
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • dostępność na dłuższy okres
  • zaletą będzie znajomość zasad FIFO
  • zdolności manualne
  • umiejętność logicznego rozumowania

Oferujemy:

  • legalną formę zatrudnienia w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych
  • transport do pracy i z powrotem
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wysokie zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: biuro@goodjob.com.pl.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-264md9/

ID ogłoszenia: 333581d0401589b5

2 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii od zaraz rozkładanie towaru bez języka Amsterdam”

  1. Monika Stasiak na 5 listopada 2016 @ 14:14

    Podejmę każdą pracę fizyczną
    Bez znajomości jzyka

  2. Witam interesuje mnie państwa oferta jestem obecnie na terenie Holandii mam doświadczenie w handlu pracowałam w Polsce w sieci ,,delikatesy centrum,,Język angelski znam bardzo słabo jestem osobą odpowiedzialną,sumienna,pracowita ,punktualną . Pozdrawiam