do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 01:32

Propozycja fizycznej pracy w Holandii dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie od zaraz w sortowni z Rotterdamu przy selekcji odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Rotterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w pozycji stojącej na hali
  • zadaniem pracownika będzie sortowanie używanych ubrań różnych gatunków ze względu na przyjęte normy wydajnościowo-jakościowe

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sortowaniu odzieży
  • zręczność
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz umiejętność prowadzenia auta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dokładność i staranność
  • preferowane są kobiety

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w stałych godzinach od 7 do 16.15
  • perspektywę podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • wypłaty na konto co tydzień
  • możliwość skorzystania z zapewnionego na miejscu zakwaterowania oraz przejazdu do pracy i z powrotem

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV na adres:

espradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości- SORTOWANIE ODZIEŻY UŻYWANEJ- ROTTERDAM

Źródło: http://www.praca4u.net/sort-i-selekcja-odziezy-uzywanej-wielogatunkowej-id432309.html

ID ogłoszenia: 17358532c10ea8a6

3 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Rotterdam”

  1. Bardzo chętnie podejmę prace.

  2. Bardzo chętnie podejmiemy to prace ‭‭+44 7884 596950‬‬