9,04 euro/h brutto

Fizyczna praca w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 00:13

Chętnie zatrudnimy od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka na okres minimum 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: południowa Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,04 euro za godzinę brutto, około 250-400 euro za tydzień netto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na hali z używaną odzieżą
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się segregacją ubrań, sprawdzaniem ich jakości, układaniem oraz pakowaniem

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć do podjęcia pracy tymczasowej w Holandii – minimum 3 miesiące
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie umowy
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • szansę na dłuższą współpracę
  • ubrania robocze
  • dużą ilość godzin pracy
  • wsparcie konsultantów na miejscu
  • ubezpieczenie dla pracowników w czasie trwania umowy
  • kartę z holenderskim numerem
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Aplikacja:

Zachęcamy do wysyłania CV na adres e-mail:

rekrutacja@axidus.pl – (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie)
biuro@axidus.pl – (opolskie, łódzkie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie)
rzeszow@axidus.pl – (podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie)

Źródło: http://www.axidus.pl/praca/praca-sortowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 4465b50f42456f49