11,56 euro/h brutto

Fizyczna praca w Holandii od zaraz w sklepie bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 marca 2018 07:35

Propozycja fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru dla Polaków bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia od zaraz w różnych sklepach na terenie Amsterdamu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Start: od zaraz

Zarobki: 11,56 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykładaniu towarów na półki, sprawdzanie cen i etykiet produktów oraz kontrola terminów przydatności artykułów do spożycia
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o atrakcyjny wygląd sklepu oraz segregacja pustych pudełek

Wymagania:

  • preferowane do zatrudnienia są osoby powyżej 18 lat
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • legalną pracę
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • atrakcyjne dodatki zmianowe i wakacyjne oraz za prace w weekendy
  • szansę na awans
  • zamieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • możliwość zwrotu kosztów dojazdów do pracy własnym autem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 4255aa6186a0192d

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Holandii od zaraz w sklepie bez znajomości języka Amsterdam”

  1. Proszę o kontakt jestem na terenie Holandii posiadam nr bsn konto w banku pracuje lecz chciałbym lepiej zarabiać.
    Interesują mnie nad godziny nocki every thing
    Angielski komunikatywny