11,78 - 17,23 EUR/h

Fizyczna praca w Holandii od zaraz wykładanie towaru bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 17 grudnia 2018 01:15

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru od zaraz. Zatrudnienie w sklepie z Amsterdamu bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,78 EUR/h zmiana dzienna i 17,23 EUR/h na zmianę nocną.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • właściwe układanie etykiet z cenami;
  • pilnowanie dat przydatności do spożycia;
  • dbanie o schludny wygląd alejki sklepowej;
  • segregacja odpadów – oddzielanie kartonów i folii.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • gotowość do rozpoczęcia od zaraz;
  • chęć do wyrobienia nadgodzin;
  • prawo jazdy kat.B mile widziane;
  • zaletą będzie doświadczenie;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • dodatki do wynagrodzenia;
  • umowę na holenderskich warunkach;
  • zakwaterowanie;
  • dojazdy do pracy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu;
  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • odprowadzanie składek.

Aplikacje:
Prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez stronę internetową:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 8475bfd54d921484