18.00

Fizyczna praca w Holandii od zaraz wykładanie towaru w sklepach Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 00:12

Od zaraz ze znajomością języka angielskiego propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towarów w sklepach, marketach na terenie Amsterdamu.

Wykładanie towaru od €12,27 brutto/h

Opis stanowiska
Praca przy wykładaniu towaru na supermarketach w Amsterdamie i okolicach.

Wymagania
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy kat. B

Warunki pracy
Praca w systemie zmianowym, także w weekendy.
Głównie nocki od 2.00 do 9.30, zmiana dzienna od 6.00 do 14.00
€12,27 brutto (wliczony dodatek ADV (8,1% dla powyżej 21 lat))
– dodatek wakacyjny w wysokości 8% (+€0.88 do każdej przepracowanej godz.)
– dodatek zmianowy, do +50% – za pracę na nocne zmiany (Pon– Sb)
– dodatek za pracę w niedzielę (+100%)

OSOBY ZDECYDOWANE PROSZĘ O PRZESŁANIE CV na adres anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585

ID ogłoszenia: 1345fc1015c0ad1a