stawki wiekowe

Fizyczna praca w Holandii przy rozładunku bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 września 2014 01:33

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Utrechtu przy rozładunku i załadunku towarów. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Praca polega na ręcznym załadunku i rozładunku kontenerów. Jest to stanowisko dla silnych i zdrowych mężczyzn.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu za granice od zaraz
– chęć do zamieszkania w Holandii na pół roku
– duża siła fizyczna, wytrzymałość
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– kandydat powinien posiadać numer SOFI
– zezwolenia lekarza do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej
– zdrowy kręgosłup
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
– ochota do pracy tyko n nocnych zmianach

Oferujemy:
– pracę na 3 zmiany (I 20:00-2:30; II 20:00-4:30; III 21:30-4:30)
-zapewniamy minimum 25 godzinny tydzień pracy
– wynagrodzenie uzależnione od wiek (6,26 – 9,94 euro za godz.)
– zapewniamy miejsce do spania na czas trwania umowy płatne od 58 do 78 euro tygodniowo
– zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy
– pracodawca zapewnia dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na adres: aleksandra.zawadzka@pran.pl w tytule proszę wpisać: PRACOWNIK ROZŁADUNKU-NOCNA ZMIANA

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lm9l/

ID ogłoszenia: 137541a09b0db801