do ustalenia

Fizyczna praca w Holandii od zaraz rozładunek kontenerów bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 16:46
Fizyczna praca w Holandii od zaraz rozładunek kontenerów bez języka Roosendaal - Zdjęcie 1

Chętnie zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów.Oferta z Roosendaal bez znajomości języka holenderskiego. Od pracowników wymagamy posiadania doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Roosendaal
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna, w której należy ręcznie prowadzić rozładunek kontenerów.

Wymagania:
– oferta jedynie dla osób z doświadczeniem przy rozładunku
– niekaralność (ukazanie odpowiedniego dokumentu będzie atutem)
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia danej pracy
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– najchętniej zatrudniamy osoby z Roosendaal z własnym zamieszkaniem

Oferujemy:
– ubezpieczenie jest zapewnione
– sprawdzonym pracownikom zapewnimy stanowisko na dłuższy okres
– dobre warunki pracownicze
– wprowadzenie w system działania firmy
– zapoznanie z pracownikami
– korzystne warunki umowy
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: pollux.2144030@es-candidate.com
Proszę dołączyć odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenerow-id331014.html

ID ogłoszenia: 4545662fe91cd4c9

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Holandii od zaraz rozładunek kontenerów bez języka Roosendaal”

  1. Witam chce spytać o pracę o rozładunku kontynentów i załadunku