9,16 euro za godz. brutto

Fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu surowców bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 12:53

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego przy sortowaniu surowców wtórnych. Praca w Holandii dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9,16 euro za godz. brutto

Zadania:
– należy rozładować dostawy oraz załadować pakunki gotowe do wysłania
– pracownik będzie sortować surowce wtórne – głównie będą to metale

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– możliwość częstego powrotu do Holandii
– posiadanie kwalifikacji na wózki widłowe będzie atutem
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość przenoszenia ciężkich rzeczy
– osoba energiczna
– przyjazne usposobienie

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrą płacę
– wypłacanie wynagrodzenia w ustalonym terminie
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– pomagamy zorganizować transport
– pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV na maila: rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-fizyczny-do-sortowania-surowcow-wtornych-id313084.html

ID ogłoszenia: 67955cbc0ca05bef

2 komentarze na “Fizyczna praca w Holandii przy sortowaniu surowców bez znajomości języka”

  1. Witam państwa, jestem młodym zapracowanym od dziecka mężczyzną, 22letni. Bardzo podoba mi się praca w firmie, wraz z zarobkami. Czy mogę liczyć na numer telefonu?

  2. Tomasz Matjas na 25 sierpnia 2015 @ 10:45

    Witam, nazywam sié Tomasz Matjas, mam 27 lat, jestem z Polski, chwilowo mieszkam w Hengelo. W przypadku aktualnej oferty pracy na w/w stanowisku, proszé o kontakt pod numerem telefonu: 0633322639