do uzgodnienia

Fizyczna praca w Holandii przy sprzątaniu przemysłowym w fabryce Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 03:28

Zakład produkujący sałatki owocowo-warzywne z Helmond poszukuje pracowników fizycznych do sprzątania przemysłowego. Holandia praca ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Helmond

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na hali w zakładzie zajmującym się produkcją sałatek.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie i dezynfekcję sprzętu, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biurowych, kantoru, szatni a także łazienek.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na pół roku
  • duża motywacja
  • zaangażowanie, niezawodność
  • zręczność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • atutem będzie doświadczenie poparte referencjami
  • zaletą będzie przedstawienie pracodawcy referencji

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • możliwość przedłużenia umowy po upływie połowy roku
  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie – koszty ponosi pracownik w wysokości 18,90 euro za tydzień pracy
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a zakładem pracy
  • praca 20 godzin w tygodniu
  • oferta dla panów i pań
  • ogłoszenie nie jest skierowane do par
  • praca poprzez agencję która może zorganizować płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV w języku angielskim na adres: opole@hobij.pl
w tytule wiadomości prosimy wpisać: GENERAL CLEANER

źródło: http://www.praca4u.net/general-cleaner-helmond-part-time-job-id266109.html

ID ogłoszenia: 36154cab717091f9